Shure pomaga spuścić kurtynę w dół podczas ostatniego występu Monty Pythona oraz dołącza do niewidzialnego chóru

Graham Colley, RF Tech

...wspaniale było móc monitorować wszystko przy wykorzystaniu oprogramowania Wireless Workbench. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że wszystko działało niezawodnie!

O produkcie UR1M:

UHF-R oraz Axient znakomicie współdziałały ze sobą — kompaktowe nadajniki URM1 typu bodypack systemu UHF-R były doskonałym wyborem w przypadku tancerzy i wspaniale było móc monitorować wszystko przy wykorzystaniu oprogramowania Wireless Workbench. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że wszystko działało niezawodnie!

Graham Colley, RF Tech

Już po Pythonie. Pozbawiony życia, spoczywa w pokoju, w następstwie finałowych widowisk scenicznych grupy komediowej Monty Python odbywających się w londyńskiej O2 Arena. W niedzielę 20 lipca po raz ostatni z donośnym pogardliwym prychnięciem gigantyczna komediowa stopa spadła na ziemię.

 

Poza kulisami, ostatnia w historii teatralna prezentacja zespołu Pythona była niezwykle technicznym przedsięwzięciem. Wiązało się ono z szerokim użyciem mikrofonów bezprzewodowych Shure oraz technologii monitoringu dousznego, aby mieć pewność, że każda lama, drwal, albatros, chrupiąca żaba, spam czy camembert będzie słyszany bardzo wyraźnie — szczególnie w finałową noc, która będzie transmitowana na żywo do wielu krajów.

 

1
UHF-R
1
2
Axient
2