Shure UHF-R zdobyło punkty dzięki różnorodnym możliwościom konfiguracji, sterowania i zarządzania

O produkcie UHF-R:

Shure UHF-R zapewnił dobry dźwięk, działał niezawodnie i stabilnie.

Omar Samhoun, kierownik do spraw technicznych w Neumann&Müller Event Technology

W słynnym amfiteatrze „Domstufen” w Erfurcie (Niemcy) wystawiono operę rockową „Jedermann”. Tradycyjna sztuka Hugo von Hofmannsthala została przekształcona w nowoczesny spektakl z partiami orkiestry filharmonicznej, a także zespołu rockowego Lidenbrock. Aby pogodzić różne dźwięki i zapewnić bezbłędne działanie potrzebna była niezawodna transmisja bezprzewodowa.

Oddział firmy Neumann & Müller z Erfurtu był odpowiedzialny za produkcję w amfiteatrze „Domstufen”. W sumie 90 kanałów systemu bezprzewodowego Shure UHF-R i 24 kanały PSM 1000 zostały wykorzystane do przeprowadzenia bezproblemowej produkcji festiwalu.

Shure UHF-R zdobyło punkty dzięki różnorodnym możliwościom konfiguracji, sterowania i zarządzania, bezpiecznemu działaniu oraz imponującej jakości dźwięku. „Jedermann” wykonało 19 solistów, a na każdego z nich przypadały dwa mikrofony, z których każdy działał bezproblemowo. - konkluduje Pfanzagl-Cardone. „Jeśli chodzi o technologię bezprzewodową i wzmacnianie dźwięku, teraz jest tyle opcji i funkcji, więc jesteśmy znacznie bezpieczniejsi niż kiedyś. Można wręcz powiedzieć, że prowadzimy naszą działalność w bardziej zrelaksowany sposób.”