PRZESŁANIE TRAFIA DO ODBIORCÓW

Miejsca kultu religijnego, od niewielkich wiejskich kościołów po duże zabytkowe katedry, wymagają wysokiej jakości dźwięku, aby zapewnić klarowność mowy i muzyki.

Jeśli poszukujesz mikrofonu na gęsiej szyjce do mównicy, mikrofonu typu overhead do rejestrowania chóru lub bezprzewodowego mikrofonu lavalier, który można łatwo przypiąć do elementów garderoby, Shure oferuje szereg przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań dla kościołów o dowolnej wielkości, a także posiadanego budżetu.

Jako rozwiązanie sieciowe z bardziej zaawansowanymi funkcjami, QLX-D™ jest łatwym do rozbudowania cyfrowym systemem bezprzewodowym idealnym podczas prezentacji i wywiadów. Połączenie Ethernet pozwala na prostą integrację z innymi urządzeniami AV i ułatwia zarządzanie systemem dla personelu IT, a zasilanie akumulatorowe zapewnia długoterminowe oszczędności.

BLX-R jest najbardziej przystępnym systemem bezprzewodowym od Shure i idealnym rozwiązaniem dla mniejszych obiektów wymagających podstawowych możliwości przeprowadzania mobilnych prezentacji lub spotkań o formule pytań i odpowiedzi. BLX-R jest rozwiązaniem przyjaznym dla budżetu i łączy w sobie wysoką jakość dźwięku z prostą konfiguracją oraz intuicyjnym sterowaniem.