NIEZBĘDNE NARZĘDZIA KOMUNIKACJI

Sukces twojej firmy zależy od tego, czy ty oraz twoi klienci będziecie się wzajemnie dobrze słyszeć i rozumieć. Podczas twoich spotkań coraz częściej wykorzystywane są systemy audiowizualne, aby zapewnić jak najlepszą ich efektywność.

Zintegrowane systemy Shure zapewniają najwyższą zrozumiałość głosu podczas różnego typu spotkań, dzięki czemu interakcje między jego uczestnikami są bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Pozwalają one przekazać klientom jasne i zrozumiałe porady i zapewnić usługi o najwyższej jakości bez konieczności skupiania się na technologii podczas spotkań.

AV ZACZYNA SIĘ OD AUDIO

Wideokonferencje stały się niezbędnym narzędziem komunikacji w biznesie. Łatwo jednak zapomnieć, że większość treści jest tak naprawdę przekazywana przez warstwę dźwięku, a nie przez obraz. Jeśli kamera zawiedzie podczas wideokonferencji, spotkanie może odbyć się praktycznie bez przeszkód, natomiast jeśli dźwięk przestanie działać, spotkanie zakończy się fiaskiem.

W spotkaniach biznesowych to głos wykonuje większość pracy, a my podejmujemy decyzje w oparciu o to, co słyszymy. Zły dźwięk pozbawia nas cennych informacji i sprawia, że nasz mózg ciężko pracuje, aby zrekompensować zakłócenia w komunikacji. Po pewnym czasie odczuwamy zmęczenie i z trudem przychodzi nam skupienie się na temacie spotkania.

Shure uważa, że dobry dźwięk bezpośrednio przyczynia się do dobrego samopoczucia, produktywności, kreatywności, a także ułatwia kontakt między ludźmi w miejscu pracy, a projektanci wnętrz nie powinni musieć wybierać między dźwiękiem a stylem.

Naszą misją jest tworzenie narzędzi audio, które naturalnie przechwytują głos, harmonijnie dopasowują się do wyglądu pomieszczenia i ułatwiają łączenie ludzi.

Microflex Advance to nowa seria produktów audio, która wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu zapewnienia wyjątkowej jakości dźwięku, elastyczności i użyteczności bez konieczności poświęcenia estetycznego wyglądu pomieszczenia.

Systemy mikrofonowe Microflex Wireless® to eleganckie, wysoce elastyczne i całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie idealnie nadające się do dyskusji i prezentacji. Jest to niedrogi system audio dla w pełni wyposażonych, nowoczesnych sal konferencyjnych. Został zaprojektowany tak, aby łatwo zintegrować się z korporacyjną infrastrukturą IT, a także łączyć się z rozwiązaniami do konferencji audiowizualnych.

Microflex Wireless oferuje pełną gamę dyskretnych, zasilanych akumulatorowo mikrofonów w połączeniu z wszechstronnym oprogramowaniem do łatwego centralnego zarządzania, aby sprostać wszelkim potrzebom i preferencjom użytkowników.

Shure ULX-D oferuje najwyższej jakości 24 bit/48 kHz dźwięk cyfrowy w połączeniu z wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem dostępnego spektrum radiowego. Ten system zaspokaja potrzeby wymagających instalacji dźwiękowych. ULX-D wykorzystuje szyfrowanie sygnału w formacie Advanced Encryption Standard (AES-256) do zastosowań o wymaganym wysokim poziomie bezpieczeństwa. Pozwala też na bezproblemową integrację z obecnymi systemami sterowania multimediami i wykorzystuje najnowszą technologię akumulatorów litowo-jonowych, którą zaczerpnięto z systemu Axient. Odbiorniki ULXD4D (podwójne) i ULXD4Q (poczwórne) posiadają zestaw dodatkowych funkcji, w tym tryb High Density, Bodypack Frequency Diversity i przesyłanie dźwięku cyfrowego w sieci DANTE.