Efektywna komunikacja. Produktywne spotkania.

Rządowe, pozarządowe i publiczne organizacje wymagają nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, aby stworzyć produktywne środowisko spotkań.

Shure oferuje zintegrowane systemy zapewniające zoptymalizowane funkcje rozumienia mowy, głosowania i tłumaczenia, w celu zagwarantowania efektywnych spotkań i skutecznej komunikacji. Dzięki możliwości rozbudowania systemu zarówno mniejsze organizacje, jak i główni gracze na rynku światowym mogą odnosić korzyści z tych profesjonalnych funkcji.

Cyfrowy system konferencyjny DCS 6000 : Dzięki kompleksowemu oprogramowaniu, które zaspokoi złożone potrzeby związane z prowadzeniem konferencji, cyfrowy system DCS 6000 stanowi idealny wybór dla rad miejskich wymagających dobrze zorganizowanego zarządzania spotkaniami. System oferuje szereg konfiguracji, które można dodatkowo dostosować do własnych preferencji lub funkcjonalnych potrzeb.

Cyfrowy system konferencyjny DDS 5900 : Cyfrowy system konferencyjny DDS 5900 to uniwersalne rozwiązanie idealnie nadające się do ściśle kontrolowanych zastosowań związanych z mową, tak często wymaganych w Sądach Najwyższych.

Przenośne i montowane powierzchniowo jednostki mikrofonowe ze zintegrowanymi lub podłączonymi głośnikami zapewniają wyraźne wzmocnienie dźwięku w pomieszczeniach o dowolnej wielkości, natomiast konfiguracje ze specjalnymi możliwościami kontroli pracy systemu przez sędziów i administratorów umożliwiają przeprowadzenie dobrze zorganizowanych rozpraw. System oferuje również rozwiązania związane z tłumaczeniami i dystrybucją kanałów tłumaczeń podczas międzynarodowych przesłuchań, w których wykorzystuje się wiele języków.

Naszą misją jest tworzenie narzędzi audio, które naturalnie przechwytują głos, harmonijnie dopasowują się do wyglądu pomieszczenia i ułatwiają komunikowanie się ludzi.

Microflex Advance to nowa seria produktów audio, która wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu zapewnienia wyjątkowej jakości dźwięku, elastyczności oraz użyteczności bez konieczności poświęcenia estetycznego wyglądu pomieszczenia.

System bezprzewodowy Microflex® jest idealnym wyborem dla sądów preferujących przejrzystą estetykę wnętrz lub szukających wszechstronnego rozwiązania, które zaspokoi wszystkie potrzeby dźwiękowe. System ten jest wysoce elastyczny i dopasowywalny do indywidualnych potrzeb, a także zawiera pełną gamę eleganckich, bezprzewodowych i zasilanych akumulatorowo mikrofonów do przemówień i prezentacji.

Wszechstronne narzędzia zawarte w oprogramowaniu pozwalają na centralne sterowanie systemem przez administratora, a szyfrowanie dźwięku dodatkowo zapewnia pełną poufność. System można również łatwo zintegrować z obsługą kompatybilnych rozwiązań audiowizualnych poprzez sieć Ethernet.