Ułatwianie nauki i zrozumienia.

Sale lekcyjne można znaleźć w różnych obiektach, zaczynając od typowych szkół i innych instytucji edukacyjnych po środowiska korporacyjne. Obejmują one zarówno małe klasy, jak i duże sale wykładowe dla setek studentów. Aby zapewnić jak najwyższą jakość nauki, przestrzenie te powinny charakteryzować się odpowiednią akustyką.

Zrozumiałość mowy ma znaczący wpływ na skupieniu uwagi na mówcy oraz dobrej koncentracji, a wyraźny dźwięk staje się coraz bardziej istotny wraz ze zwiększaniem się wielkości pomieszczeń.

Shure oferuje spektrum rozwiązań audio dla sal lekcyjnych i audytoriów, które zapewniają najwyższej klasy jakość dźwięku. Daje to pewność, że przekazywane treści są wyraźnie słyszane i umożliwia uczniom nagranie wykładów tak, aby były one zrozumiałe i przyswajalne.

Dla organizacji preferujących jedno kompleksowe rozwiązanie, które obejmie wszystkie rodzaje metod szkoleniowych i stylów komunikacji, system bezprzewodowy Microflex® będzie idealnym wyborem.

Ta wszechstronna platforma oferuje pełną gamę eleganckich, zasilanych akumulatorowo produktów stworzonych do prowadzenia prezentacji, wywiadów oraz dyskusji i może być łatwo zintegrowana z „inteligentnymi” i w pełni wyposażonymi środowiskami szkoleniowymi. Prosty w zarządzaniu i rozbudowie system może być stosowany zarówno w małych salach szkoleniowych, jak i w rozległych kampusach, z centralnym sterowaniem za pośrednictwem istniejącej infrastruktury IT.

W przypadku sal audytoryjnych wymagających najwyższego poziomu stabilności sygnału podczas prezentacji lub spotkań o formule pytań i odpowiedzi, najlepszym rozwiązaniem jest cyfrowy system bezprzewodowy ULX-D®.