KRYTYCZNA KOMUNIKACJA

W środowisku o wysokim poziomie presji sukces Twojej firmy zależy od jasnej i zrozumiałej komunikacji. Spotkania muszą opierać się na wysokiej jakości systemach audio oraz wideo, aby nasz przekaz zosał właściwie dostarczony i odebrany. Systemy zintegrowane Shure pozwalają na zapewnienie klientom jasnych porad i usług wysokiej jakości, a nie skupianie się na technologii podczas spotkań.

AV ZACZYNA SIĘ OD AUDIO

Wideokonferencje stały się niezbędnym narzędziem komunikacji w biznesie. Łatwo jednak zapomnieć, że większość treści jest tak naprawdę przekazywana przez warstwę dźwięku, a nie przez obraz. Jeśli kamera zawiedzie podczas wideokonferencji, spotkanie może odbyć się praktycznie bez przeszkód, natomiast jeśli dźwięk przestanie działać, spotkanie zakończy się fiaskiem.

W spotkaniach biznesowych to głos wykonuje większość pracy, a my podejmujemy decyzje w oparciu o to, co słyszymy. Zły dźwięk pozbawia nas cennych informacji i sprawia, że nasz mózg ciężko pracuje, aby zrekompensować zakłócenia w komunikacji. Po pewnym czasie odczuwamy zmęczenie i z trudem przychodzi nam skupienie się na temacie spotkania.

Shure uważa, że dobry dźwięk bezpośrednio przyczynia się do dobrego samopoczucia, produktywności, kreatywności, a także ułatwia kontakt między ludźmi w miejscu pracy, a projektanci wnętrz nie powinni musieć wybierać między dźwiękiem a stylem.

Naszą misją jest tworzenie narzędzi audio, które naturalnie przechwytują głos, harmonijnie dopasowują się do wyglądu pomieszczenia i zapewniają bezproblemową komunikację między ludźmi.

Microflex Advance to nowa seria produktów audio, która wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu zapewnienia wyjątkowej jakości dźwięku, elastyczności i użyteczności bez konieczności poświęcenia estetycznego wyglądu pomieszczenia.

Systemy mikrofonowe Microflex Wireless® to eleganckie, wysoce elastyczne i całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie idealnie nadające się do dyskusji i prezentacji. Jest to niedrogi system audio dla w pełni wyposażonych, nowoczesnych sal konferencyjnych. Został zaprojektowany tak, aby łatwo zintegrować się z korporacyjną infrastrukturą IT, a także łączyć się z rozwiązaniami do konferencji audiowizualnych.

Microflex Wireless oferuje pełną gamę dyskretnych, zasilanych akumulatorowo mikrofonów w połączeniu z wszechstronnym oprogramowaniem do łatwego centralnego zarządzania, aby sprostać wszelkim potrzebom i preferencjom użytkowników.

Shure ULX-D oferuje najwyższej jakości 24 bit/48 kHz dźwięk cyfrowy w połączeniu z wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem dostępnego spektrum radiowego. Ten system zaspokaja potrzeby wymagających instalacji dźwiękowych. ULX-D wykorzystuje szyfrowanie sygnału w formacie Advanced Encryption Standard (AES-256) do zastosowań o wymaganym wysokim poziomie bezpieczeństwa. Pozwala też na bezproblemową integrację z obecnymi systemami sterowania multimediami i wykorzystuje najnowszą technologię akumulatorów litowo-jonowych, którą zaczerpnięto z systemu Axient. Odbiorniki ULXD4D (podwójne) i ULXD4Q (poczwórne) posiadają zestaw dodatkowych funkcji, w tym tryb High Density, Bodypack Frequency Diversity i przesyłanie dźwięku cyfrowego w sieci DANTE.