Bezproblemowa komunikacja - na całym świecie.

Spotkania są bardziej produktywne, gdy komunikacja jest naturalna i nie wymaga wysiłku. Rozwiązania audio Shure są łatwe w konfiguracji i obsłudze oraz zapewniają większą zrozumiałość mowy, dzięki czemu umożliwiają skoncentrowanie się na istocie spotkań i przekazywanych na nich treściach.

Korzystanie z najnowocześniejszych technologii i niemalże niewidocznych rozwiązań produktowych o wysokiej estetyce oznacza, że idealna sala konferencyjna jest w zasięgu ręki. Umożliwia ona Tobie i Twojemu zespołowi połączenie się ze współpracownikami i klientami na całym świecie.

AV ZACZYNA SIĘ OD AUDIO

Wideokonferencje stały się niezbędnym narzędziem komunikacji w biznesie. Łatwo jednak zapomnieć, że większość treści jest tak naprawdę przekazywana przez warstwę dźwięku, a nie przez obraz. Jeśli kamera zawiedzie podczas wideokonferencji, spotkanie może odbyć się praktycznie bez przeszkód, natomiast jeśli dźwięk przestanie działać, spotkanie zakończy się fiaskiem.

W spotkaniach biznesowych to głos wykonuje większość pracy, a my podejmujemy decyzje w oparciu o to, co słyszymy. Zły dźwięk pozbawia nas cennych informacji i sprawia, że nasz mózg ciężko pracuje, aby zrekompensować zakłócenia w komunikacji. Po pewnym czasie odczuwamy zmęczenie i z trudem przychodzi nam skupienie się na temacie spotkania.

Shure uważa, że dobry dźwięk bezpośrednio przyczynia się do dobrego samopoczucia, produktywności, kreatywności, a także ułatwia kontakt między ludźmi w miejscu pracy, a projektanci wnętrz nie powinni musieć wybierać między dźwiękiem a stylem.

Naszą misją jest tworzenie narzędzi audio, które naturalnie przechwytują głos, harmonijnie dopasowują się do wyglądu pomieszczenia i zapewniają bezproblemową komunikację między ludźmi.

Microflex Advance to nowa seria produktów audio, która wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu zapewnienia wyjątkowej jakości dźwięku, elastyczności i użyteczności bez konieczności poświęcenia estetycznego wyglądu pomieszczenia.

System bezprzewodowy Microflex® jest idealnym wyborem dla korporacji preferujących jedno kompleksowe rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie potrzeby dźwiękowe. W pełni bezprzewodowy system zawiera kompletny zestaw eleganckich mikrofonów z rozwiązaniem zasilania akumulatorowego i przeznaczonych do dyskusji oraz prezentacji.

System został zaprojektowany do bezproblemowej integracji z korporacyjną infrastrukturą IT, łączy się bezpośrednio z audiowizualnymi systemami wideokonferencyjnymi, a ponadto umożliwia personelowi IT scentralizowaną kontrolę. Ta wszechstronna platforma jest prosta w rozbudowie, a zakres jej możliwości obejmuje zarówno pojedyncze sale konferencyjne, jak też konfiguracje sieciowe w całym przedsiębiorstwie.