Andrew Low,

mxxxxxa

„Cześć, czy to ty? Słyszysz mnie? Ledwo cię słyszę”

Brzmi to znajomo? Często zapominamy, że dźwięk jest najważniejszym elementem spotkania, a słaba jakość dźwięku utrudnia efektywną komunikację, rozprasza uczestników i uniemożliwia dotarcie przekazu.

Wideokonferencje stały się niezbędnym narzędziem komunikacji w biznesie. Łatwo jednak zapomnieć, że większość treści jest tak naprawdę przenoszona przez warstwę audio, a nie wideo. Jeśli kamera zawiedzie podczas wideokonferencji, spotkanie może odbyć się praktycznie bez przeszkód, natomiast jeśli dźwięk przestanie działać, spotkanie zakończy się fiaskiem. Ponadto ekspozycja na słabą jakość dźwięku podczas połączenia konferencyjnego powoduje zmęczenie słuchacza, hamuje współpracę i zmniejsza wydajność.

Uważamy, że dobry dźwięk bezpośrednio przyczynia się do wzbudzenia dobrego samopoczucia, produktywności, kreatywności, a także ułatwia kontakt między ludźmi w miejscu pracy, a projektanci wnętrz nie powinni musieć wybierać między dźwiękiem a stylem.

Nowa seria konferencyjnych mikrofonów Shure Microflex Advance zapewnia swobodę komunikacji przez zapewnienie spójnego i klarownego głosu każdej osobie podczas spotkania, niezależnie od tego, w którym miejscu siedzi. Co ważniejsze, Microflex Advance gwarantuje osobie po drugiej stronie połączenia najlepsze możliwe doświadczenie przez zapewnienie bardziej angażującej i płynnej komunikacji. Niezależnie od tego, czy uczestnicy spotkania będą siedzieć wyprostowani, odchylać się, używać laptopa lub prowadzić prezentację, nadal będą wyraźnie słyszani, i co ważniejsze, zrozumiani.

„Microflex Advance znacznie poprawia jakość dźwięku, jakiego doświadczają pracownicy w miejscu pracy, sprawiając, że biura i firmy są lepszymi miejscami do pracy oraz tworząc bardziej kreatywną i produktywną siłę roboczą” - Jim Evans, Lighting & Sound International.

Microflex Advance umożliwia skonfigurowanie przestrzeni konferencyjnej przed rozpoczęciem rozmowy. Opatentowana technologia Steerable Coverage zapewnia czysty i zrozumiały dźwięk mowy, który można automatycznie przechwycić z każdego miejsca w sali konferencyjnej, sali posiedzeń czy innej elastycznej przestrzeni roboczej. 

Nie musisz już specjalnie planować czasu przed spotkaniem, aby upewnić się, że dźwięk działa poprawnie. Stworzenie naturalnego, wygodnego i produktywnego środowiska spotkań oznacza, że skuteczna komunikacja jest wysunięta na pierwszy plan, a technologia ukrywa się w tle. Ranga przestrzeni spotkań zostaje podniesiona dzięki dyskretnej technologii, która łączy się z nowoczesną stylistyką.

USŁYSZ TO DLA SIEBIE

Grupa Shure UK Systems dostarczyła do Londynu i Manchesteru nową serię mikrofonów konferencyjnych AV Microflex Advance, aby umożliwić wiodącym brytyjskim integratorom i ich klientom bezpośrednie doświadczenie tego, jak Microflex Advance zapewnia nowy poziom przejrzystości dźwięku konferencji audiowizualnych. Zarejestruj się tutaj, aby zobaczyć demonstrację na żywo Microflex Advance w Edynburgu

Do demonstracji produktów podszedłem mając sceptyczny pogląd na rozwiązania w zakresie mikrofonów sufitowych, a wyszedłem z całkowicie nową perspektywą” - Alex Venus, starszy doradca w Worksmart Technology.

ise BOOTH

UZNANIE POTWIERDZONE NAGRODAMI

Tysiące gości uczestniczyły na żywo podczas demonstracji produktów z serii Microflex Advance na ISE 2016. Okazały się one gwiazdą tego wydarzenia, zdobywając nagrodę Best of Show przyznawaną przez Installation Magazine, który pochwalił możliwości tworzenia bardziej wydajnych środowisk spotkań poprzez zwiększenie zrozumienia mowy i poprawę estetyki przestrzeni wykorzystywanej do wideokonferencji. Gary Kayye z firmy rAVe Publications docenił także zdolność Microflex Advance do podniesienia rangi przestrzeni spotkań poprzez nadanie mu tytułu „Najlepszego produktu audio do sali spotkań”.

bos

Mikrofon sufitowy Microflex Advance MXA910

blog MXA

Mikrofon sufitowy MXA910 jest przeznaczony do miejsc spotkań, w których preferuje się brak widocznych mikrofonów na powierzchni roboczej. Korzystające z technologii Steerable Coverage mikrofony automatycznie odnajdują i przechwytują głos mówcy. Ta selektywna technologia eliminuje szum tła i zapewnia najwyższy poziom czystości głosu. Nie musisz już martwić się hałasem klimatyzacji lub laptopem, umieszczeniem mikrofonów ani papierowymi dokumentami blokującymi dźwięk głosu. Oprogramowanie pozwala skonfigurować pokój na podstawie liczby uczestników spotkania i miejsc, w których będą oni siedzieć. Wymaga tylko jednego kabla do transmisji sygnałów audio, zasilania (PoE), sterowania i połączenia sieciowego.

Korzyści

  • Poprawia czystość mowy, aby zapewnić, że każdy uczestnik spotkania będzie wyraźnie słyszany
  • Zapewnia spójny zasięg i głośność dźwięku, nawet gdy głośniki poruszają się po pomieszczeniu
  • Eliminuje niewłaściwe zachowanie na spotkaniach i słabą technikę mikrofonową, wymagając mniejszej interakcji z technologią
  • Przechwytuje dźwięk z maksymalnie 11 miejsc siedzących (8 stref zasięgu) ze stałą jakością w całym pomieszczeniu
  • Zmniejsza zmęczenie słuchacza, zapewniając najlepszą możliwą zrozumiałość mowy

„Sufitowe mikrofony matrycowe mogą być użyte jako standardowe płyty sufitów podwieszanych lub mogą być w prosty sposób podwieszone w podobnym miejscu to tego, gdzie może znajdować się projektor sufitowy." Chelsea Cafiero – CE Pro

Mikrofon stołowy Microflex Advance MXA310

table

Matrycowy mikrofon stołowy MXA310 doskonale nadaje się do sal konferencyjnych lub mniejszych pomieszczeń do spotkań. Jeden matrycowy mikrofon stołowy przechwytuje głos sześciu osób w dyskretnych obszarach odsłuchowych, co zmniejsza bałagan na stole spowodowany dużą liczbą mikrofonów, a także pozwala wyeliminować hałas generowany przez rzutniki lub inne źródła i optymalizuje klarowność głosu oraz poziom głośności dzięki nowej toroidalnej charakterystyce kierunkowości. Jest to idealne rozwiązanie do standaryzacji korporacyjnej, ponieważ można go skonfigurować dla dowolnego pomieszczenia lub ustawienia stołu. Pojedynczy przewód do transmisji danych przenosi sygnały audio, zasilanie (PoE), sterowanie i połączenie sieciowe.

„Nowoczesna technologia mikrofonowa jest zasadniczo pasywna i nie rozróżnia pożądanego dźwięku od niechcianego szumu, przez co reprodukuje wszystko bez wyjątku, ze szkodą dla zrozumiałości. Microflex Advance rozwiązuje te problemy zastrzeżoną przez Shure technologią Steerable Coverage." - Erica Basnicki, Pro Sound News Europe

Korzyści

  • Zmniejsza bałagan zapewniając odbiór głosu sześciu osób jednym mikrofonem
  • Eliminuje niewłaściwe zachowanie podczas spotkania nie wymagając większej interakcji z technologią
  • Optymalizuje wyrazistość i głośność głosu
  • Pozwala ograniczyć hałas generowany przez rzutniki lub inne źródła

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i obejrzeć filmy demonstracyjne Microflex Advance.

Andrew Low

Andrew is Systems Marketing Manager for the UK. When not focussing on installed audio, he can be found in the basements of London pubs playing his guitar, badly. A London resident for ten years, Andrew took the leap across the pond after studying at the School of Audio Engineering’s NYC campus. He still struggles to understand the local “language”.