Nowe produkty dźwięku instalacyjnego

Z radością przedstawiamy nowe rozwiązania do wideokonferencji, które zwiększają wydajność spotkań i wspierają współpracę.

Dodatkowo z dumą prezentujemy nasz nowy zintegrowany system konferencyjny do spotkań i konferencji. Dostępny w konfiguracjach przewodowych i bezprzewodowych, zapewnia naturalny, zrozumiały dźwięk i dodaje funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że dyskusja będzie bardziej produktywna.

Jeśli uczestniczysz w InfoComm, odwiedź Shure na stoisku o numerze 5845, aby osobiście zapoznać się z naszym stale rozszerzającym się portfolio i porozmawiać z ekspertami Shure.

Śledź @shuresystems na Twitterze, aby poznać najnowsze wiadomości Shure.

Cyfrowe systemy bezprzewodowe ULX-D® dla konferencji AV

Cyfrowe systemy bezprzewodowe ULX-D® oferują wydajne funkcje radiowe, kontrolę sieciową, cyfrowe audio Dante® i szyfrowanie AES-256.

Bezprzewodowe nadajniki ULXD6 oraz ULXD8

Teraz dostępne

Nadajnik/mikrofon powierzchniowy ULXD6 i nadajnik/podstawa do mikrofonów na gęsiej szyjce ULXD8 oferują wygodę i wzornictwo, które sprawdzą się w spotkaniach i wydarzeniach, gdzie ważne jest szybkie ustawienie i demontaż systemu. Będą też właściwe dla zastosowań o zmiennym układzie miejsc na konferencji.

Dzięki dużemu zasięgowi transmisji (do 91 metrów) i szerokiemu zestawowi elementów dystrybucji sygnału antenowego, ULXD6 i ULXD8 są łatwo skalowalne do użytku przy bardzo dużych spotkaniach w centrach konferencyjnych. Wybór akumulatorów lub standardowych baterii AA zapewnia całodzienny czas pracy.

Zobacz stronę ULXD6  |  Zobacz stronę ULXD8

4-portowa ładowarka sieciowa SBC450 oraz 8-portowa ładowarka sieciowa SBC850

Teraz dostępne

Wygodnie ładuj, monitoruj i aktualizuj nadajniki ULXD6 i ULXD8 wyposażone w akumulator SB900A. Nadajniki po prostu wsuwają się do ładowarek. Nie musisz wyjmować baterii. Po podłączeniu ładowarek SBC450 i SBC850 do sieci komputerowej można zdalnie monitorować stan naładowania akumulatorów. Ponadto, podczas gdy nadajniki znajdują się w ładowarkach, możliwa jest aktualizacja ich firmware'u lub zmiana parametrów pracy używając oprogramowania Shure Wireless Workbench®, oprogramowania Shure SystemOn lub systemów sterowania pomieszczeniami innych firm.

Zobacz stronę SBC450  |  Zobacz stronę SBC850

Microflex Wireless

Microflex Wireless to system dla wymagających środowisk AV, które oczekują niewielkich, bezprzewodowych mikrofonów stołowych dla sal konferencyjnych w dużych firmach, sal konferencyjnych AV, wielofunkcyjnych i centrów konferencyjnych.

Tryb High Density

Teraz dostępne

Nadajniki można zestawiać w celu obsługi konfiguracji do 80 kompatybilnych kanałów audio w trybie standardowym i do 160 kanałów w trybie wysokiej gęstości (Tryb High Density).

Zobacz stronę Microflex Wireless

Microflex® Advance

Mikrofony matrycowe Microflex Advance w wersjach stołowych i sufitowych są wszechstronnymi i eleganckimi rozwiązaniami do wideokonferencji, które dyskretnie i precyzyjnie rejestrują ludzki głos.

Designer System Configuration Software

Dostępny od sierpnia 2017

Oprogramowanie Designer umożliwia integratorom systemów i projektantom tworzenie projektów z wieloma mikrofonami sufitowymi MXA910 umieszczonymi na importowanych schematach pomieszczenia. Strefy odsłuchu i inne ustawienia dla każdego MXA910 mogą być skonfigurowane i zapisywane na komputerze użytkownika offline, bez potrzeby łączenia z MXA910. Te ustawienia można następnie wyeksportować jako pliki wstępnie zaprogramowane, które można wgrać do każdego fizycznego MXA910 za pośrednictwem interfejsu użytkownika.

Zobacz stronę programu Designer  |  Folder

Ramka do montażu w suficie stałym A910-HCM

Dostępna latem 2017

Ramka mocowania sufitowego A910 pozwala na montaż MXA910 w suficie stałym lub gipsowym zapewniając bardziej elegancki wygląd. Uchwyt może być wstępnie zainstalowany w suficie, a mikrofon MXA910 doinstalowany później.

Zobacz stronę A910  |  Zobacz stronę MXA910

A310B-FM & A310AL-FM mocowanie stołowe

Dostępna latem 2017

Mocowanie A310 pozwala na wmontowanie matrycowego mikrofonu stołowego MXA310 w stół/biurko, dzięki czemu mikrofon jest głębiej schowany i dodatkowo poprawia wygląd przy zachowaniu łatwego dostępu do przycisków wyciszających oraz nie zmienia wartości akustycznych urządzenia. Dostępne kolory: czarne lub aluminiowe.

Zobacz stronę A310  |  Zobacz stronę MXA310

Axient® Digital

Axient® Digital

Dostępne latem 2017

Nowy, flagowy system bezprzewodowy w cieszącym się powodzeniem portfolio firmy Shure, Axient Digital opiera się na zaletach systemów UHF-R®, ULX-D® i Axient firmy UHF-R®, tworząc najbardziej nowoczesną platformę bezprzewodową, dostosowaną do wszystkich profesjonalnych produkcji i sytuacji. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klienta - zwłaszcza w obliczu kurczącego się zakresu radiowego - Axient Digital zapewnia wysoką wydajność RF, wyjątkową jakość dźwięku, sterowanie i kontrolę oraz skalowalność sprzętu.

Zobacz stronę Axient Digital

Procesor konferencyjny IntelliMix® P300

Procesor konferencyjny IntelliMix® P300

Dostępny jesienią 2017

Dzięki algorytmom IntelliMix DSP zoptymalizowanym pod kątem aplikacji do wideokonferencji, P300 oferuje 8 kanałów redukcji echa akustycznego, redukcję szumów i automatyczną regulację wzmocnienia w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku.

Procesor P300 zapewnia interfejsy Dante (10 wejść / 2 wyjścia), analogowe (2 wejścia / 2 wyjścia) USB (1 wejście / wyjście) i urządzenia mobile (3,5 mm), które ułatwiają łączenie się z systemami konferencyjnymi AV, współpracując z laptopami i urządzeniami przenośnymi.

Zobacz stronę P300  |  Wideo  |  Broszura

ANIUSB-MATRIX Interfejs sieciowy z matrycą audio

Dostępny jesienią 2017

Uzupełniając istniejące produkty ANI4IN i ANI4OUT, najnowszy interfejs ANIUSB-MATRIX zapewnia połączenie za pośrednictwem portu USB z systemem konferencyjnym AV lub aplikacją do obsługi konferencji AV dla jednego wejścia analogowego oraz maksymalnie 4 mikrofonów Microflex® Advance™ lub Microflex® Wireless.

Zobacz stronę ANIUSB-MATRIX  |  Zobacz broszurę

Interfejs sieciowy ANI22

Dostępny jesienią 2017

ANI22 może wysyłać i odbierać dwa sygnały mikrofonowo/liniowe w sieci Dante w celu łatwej integracji z systemem audio i wygodnego zdalnego sterowania w przeglądarce. Interfejs jest dostępny w dwóch wersjach: ze złączami XLR lub blokowymi.

Zobacz stronę ANI22  |  Zobacz broszurę

Aktualizacja oprogramowania SW6000

Teraz dostępna

Oprogramowanie do zarządzania konferencją SW6000 dla systemu Windows umożliwia konfigurowanie, kontrolę, zarządzanie i dostosowywanie każdej konferencji i spotkania. W połączeniu z systemem konferencyjnym DCS 6000 lub Microflex® Complete, SW6000 umożliwia bardzo szeroki zakres zastosowań.

Zobacz stronę SW6000

Microflex® Complete

Dostępne w pierwszej połowie 2018

Microflex Complete to zintegrowany system audio do konferencji i spotkań zapewniający naturalny, zrozumiały przekaz dźwięku uczestnikom w sali, jak i poza nią. Dzięki dostępnym funkcjom, takim jak kolorowy ekran dotykowy, elektroniczne głosowanie oraz gniazdo kart umożliwiające identyfikację i personalizację, Microflex Complete jest idealnym systemem konferencyjnym dla spotkań nieformalnych lub opartych na porządku dziennym, takich jak obrady parlamentu, spotkania zarządu i aplikacje edukacyjne.

System Microflex Complete Wireless zapewnia nieskazitelny dźwięk cyfrowy i rozbudowaną funkcjonalność dzięki szyfrowanej, cyfrowej transmisji bezprzewodowej. Obsługujący do 125 uczestników Microflex Complete Wireless eliminuje ograniczenia systemów łączonych kablami w nowoczesnych salach, w których można dowolnie zmieniać układ siedzeń lub w zabytkowych budynkach z tradycyjnymi meblami. System wykrywania i unikania zakłóceń zapewnia niezawodną transmisję bez utraty sygnału.

Przeczytaj informację prasową  |  Zobacz broszurę Microflex Complete

Nowe opcje mikrofonów Microflex®

Mikrofony na gęsiej szyi Dualflex MX410DF i MX415DF

Teraz dostępne

Mikrofony na gęsiej szyi Dualflex Gooseneck oferują stylowe rozwiązanie, kontrolę i efektywność podczas spotkań i konferencji. Mikrofony Microflex Dualflex oferują biurkowe lub montowane podstawy, wersje przewodowe lub bezprzewodowe, a nawet wymienne przetworniki, dzięki czemu można łatwo dopasować się do warunków instalacji konferencyjnej.

W pełni kompatybilne z nadajnikiem/podstawą ULXD8.

Zobacz stronę MX410   |  Zobacz stronę MX415

Niskoprofilowy mikrofon powierzchniowy MX395 w nowych kolorach

Teraz dostępne

Zobacz wszystkie dostępne modele MX395

Shure na Infocomm 2017