Radboudumc (Radboud University Medical Center) jest szpitalem klinicznym wchodzącym w skład Radboud University Nijmegen i zlokalizowanym w holenderskim Nijmegen.

O produkcie MXA910:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dźwięku. Jest on bardzo zrozumiały, czysty, a szumy tła są ledwo zauważalne.

Jacco Schutte, Radboudumc

Sala urazowa jest miejscem, w którym przyjmuje się wielu pacjentów i z tego powodu konieczne jest zapewnienie w nim licznego personelu pielęgniarskiego. Ponadto mamy też wiele osób na praktykach i zauważyliśmy, że w pewnych momentach jest zbyt tłoczno. Potrzebowaliśmy rozwiązania, które zapewni dobrą jakość dźwięku osobom będącym na szkoleniu w odległej lokalizacji.

Tom Windhouwer, Integrator Systemów w BPRvise wyjaśnia: „Wybraliśmy MXA910, ponieważ w przypadku sytuacji kryzysowej personel pielęgniarski musi być bardzo szybko gotowy do działania. MXA910 jest gotowy do działania za naciśnięciem przycisku. To nie może być prostsze.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dźwięku. Jest on bardzo zrozumiały, czysty, a szumy tła są ledwo zauważalne.” - wyjaśnia Jacco Schutte z Radboudumc. „Wykorzystując sufitowy mikrofon macierzowy znaleźliśmy rozwiązanie, które nie przeszkadza w innych działaniach i równocześnie zapewnia znakomity dźwięk. Mogę je polecić wszystkim.”