Marc Henshall,

Konkurs zakończony!

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Ze względu na konflikt z regulaminem, 29 kwietnia 2015 r. wybrany został nowy zwycięzca. Zobacz poniżej, czy to Ty!

Z przyjemnością ogłaszamy, że mamy zwycięzcę... werbel ... Gratulacje dla Andrew Wilsona, który jest szczęśliwym zwycięzcą nowego zestawu SE535.

Nie martw się, jeśli tym razem nie miałeś szczęścia. Zapisując się na naszą listę mailingową, będziesz pierwszym, który dowie się o przyszłych szansach na wygraną z Shure UK. W międzyczasie otrzymasz także świetne materiały bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej, dzięki którym podniesiesz poziom swoich muzycznych przedsięwzięć.


 

Dzisiaj mamy 90 urodziny. Hura! A co jest lepszym sposobem na świętowanie 9 dekad innowacji w sferze audio, niż danie fanowi Shure szansę na wygranie kawałka tortu?

To była długa podróż, w czasie której przeobraziliśmy pasję tworzenia wspaniałych mikrofonów i elektroniki audio w obsesję! Co lepsze, jeszcze nie skończyliśmy - zdrowie za kolejne 90 lat i jeszcze dłużej!

90-years-shure-blog

Świętuj z nami, aby mieć szansę na wygraną:

1) Wybierz produkt Shure (do wartości 400 funtów). W razie wątpliwości zawsze można sprawdzić nasze produkty..

2) Zostaw komentarz z nazwą wybranego produktu.

3) Zapisz się na naszą listę mailingową.

* oznacza pole wymagane

4) Po zasubskrybowaniu otrzymasz w prezencie zestaw e-booków, w których znajdziesz pomocne informacje dotyczące sfery audio.

5) Poczekaj na informację, czy wygrałeś! To takie proste

Powodzenia!

 

Uwaga: Aby wziąć udział, trzeba być mieszkańcem Wielkiej Brytanii. Sprawdź regulamin konkursu na shure.co.uk

Konkurs kończy się: 27 kwietnia 2015 o 10:00.

 

Marc Henshall

Marc forms part of our Pro Audio team at Shure UK and specialises in Digital Marketing. He also holds a BSc First Class Hons Degree in Music Technology. When not at work he enjoys playing the guitar, producing music, and dabbling in DIY (preferably with a good craft beer or two).