Marc Henshall,

Firma Shure zobowiązuje się, że produkty przez nią oferowane zawsze będą wysokiej jakości. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci otrzymają oryginalne artykuły i unikną rozczarowania. Od czasu do czasu otrzymujemy zapytania od klientów, którzy albo nie są pewni, że ich produkt jest oryginalny, albo po prostu woleliby się upewnić przed zakupem. Oto przewodnik wyjaśniający pewne zagadnienia.

Shure przeciw podróbkom

Informacje na temat podrobionych produktów Shure

Niestety, fałszerze stale sprzedają podrobione produkty Shure - szczególnie online. Większość tych transakcji odbywa się za pośrednictwem internetowych platform transakcyjnych lub stron internetowych z siedzibą w Chinach.

Wiele z tych firm ma anglojęzyczne strony internetowe, ale małe dochodzenie (często poprzez odwiedzenie strony kontaktowej) ujawnia ich prawdziwą lokalizację. Wiele z tych stron zachęca klientów do „handlu z dostawcami z Chin”, „hurtowych zakupów prosto z Chin” i „bezpośredniej transakcji z fabryką”.

Podrobione produkty kosztują znacznie mniej niż oryginalne, są o wiele niższej jakości, a często nawet nie przypominają produktu Shure, który mają imitować.

Sprzedawcy podróbek często publikują zdjęcia oryginalnych produktów Shure, ich specyfikacje, a nawet linki do witryn Shure na własnych stronach internetowych lub na portalach aukcyjnych, aby utrudnić wykrycie fałszywych produktów oraz wmówić kupującym, że kupują oryginalny sprzęt marki Shure.

Jak mieć pewność, że zakupiony produkt Shure jest oryginalny

Jedynym sposobem na uniknięcie rozczarowania jest upewnienie się, że transakcja jest dokonywana z autoryzowanym sprzedawcą Shure. Aby ułatwić to naszym klientom, niedawno udoskonaliliśmy listę autoryzowanych sprzedawców. Zbudowaliśmy specjalną sieć najlepszych dealerów, którzy zapewniają bezproblemowy proces zakupu i porady ekspertów.

Autoryzowani sprzedawcy podzieleni są na 3 kategorie: Shure Center, Shure Premium Partner i Shure Partner. Cechy każdego z nich - i najbliższy punkt sprzedaży - można znaleźć przez  lokalizator dealerów Shure.

Jeśli witryna lub sklep, w którym rozważasz zakup, nie znajduje się w lokalizatorze dealerów, skontaktuj się z nami, aby potwierdzić jego wiarygodność.

________________________________________________________________________________

Shure przeciwko podróbkom

Firma Shure z powodzeniem wdrożyła zróżnicowaną strategię walki z podrabianiem produktów. Podejmujemy zdecydowane działania wobec producentów, firm handlowych i sprzedawców podrabianych towarów w Chinach oraz na całym świecie za każdym razem, gdy pozwalają na to okoliczności. Szczegółowe informacje na temat inicjatywy Shure Przeciwko Podrabianiu można znaleźć tutaj.

Marc Henshall

Marc forms part of our Pro Audio team at Shure UK and specialises in Digital Marketing. He also holds a BSc First Class Hons Degree in Music Technology. When not at work he enjoys playing the guitar, producing music, and dabbling in DIY (preferably with a good craft beer or two).