Mumford & Sons to utworzony w 2007 roku brytyjski zespół rockowy z Londynu. Wydali trzy dobrze przyjęte płyty studyjne: „Sigh No More” (2009), „Babel” (2012) i „Wilder Mind” (2015). „Sigh No More” dotarł do drugiego miejsca na UK Albums Chart i Billboard 200 w USA, natomiast „Babel” i „Wilder Mind” zadebiutowały na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Pierwszy z nich stał się najszybciej sprzedającym się albumem rockowym dekady.

W trakcie swojej kariery zespół zdobył wiele nagród muzycznych - „Sigh No More” zdobył nagrodę Brit Award dla najlepszego brytyjskiego albumu w 2011 roku i sześć nominacji do nagrody Grammy. Za „Babel” zespół do tej pory otrzymał osiem nominacji do nagrody Grammy i zdobył jedną za album roku, natomiast w 2013 roku Mumford & Sons wygrali nagrodę Brit Award dla najlepszej brytyjskiej grupy.

O produkcie KSM8:

Zeszłej nocy na Rock in Roma Marcus użył KSM8 po raz pierwszy i bardzo mu się spodobał. Tak jak mi. Klarowność brzmienia, płaska charakterystyka, łagodne wysokie częstotliwości i ograniczone przenikanie dźwięków z otoczenia sprawiają, że KSM8 jest niesamowity! Marcus chciał wymienić mikrofon w połowie trasy i zacząć od razu go używać, a także skomentował jego świetny wygląd.

Chris Pollard, inżynier nagłośnienia FOH zespołu Mumford & Sons