Dopiero po natknięciu się na autora piosenek, którego teksty czyta się niczym poezję, można zdać sobie sprawę, jak wiele na co dzień nas omija. Kiedy słowa te są połączone z muzyką, która wyraża zarówno płomienne oburzenie oraz delikatną czułość i jest przekazana głosem nasyconym duchową pasją oraz tęsknotą za gospel i bluesem, można zauważyć, że natrafiło się na coś wyjątkowego.

Tak jest w przypadku twórczości Andrew Hoziera-Byrne’a, piosenkarza, multiinstrumentalisty i autora piosenek z hrabstwa Wicklow, którego dobór słów jest błogosławieństwem (dla nas) tak samo jak jego wrażliwość na romantyzm i nastrojowe śnienie są jak przekleństwo (dla niego). Plastyczna metaforyka Hoziera mówi o duszy w niewoli otoczonej przez intensywne i czasem nieposkromione emocje.

O produkcie KSM8:

Byliśmy wszyscy pod ogromnym wrażeniem KSM8 i kochamy go. Zwłaszcza Andy (Hozier). Struktura wzmocnienia była taka sama jak w przypadku modelu beta, ale dźwięk był o wiele bardziej łagodny w zakresie 3-5 kHz, a do tego ma on znacznie przyjemniejsze pasmo prezencji bez nadmiernego jego eksponowania. Dzięki niemu wokal Andy’ego jest naprawdę ładnie osadzony w ogólnym miksie. Pod każdym względem jest to zwycięzca. Będziemy go używać jako główny wokal Andy’ego w najbliższej przyszłości.

Inżynier nagłośnienia FOH Hoziera