Shure Artist: Blossoms
Shure Artist: Blossoms

Zespół Blossoms zaczął odnosić coraz większe sukcesy, odkąd został umieszczony na prestiżowej liście BBC „Ones to watch in 2016”. Brytyjska grupa grała support przed koncertami zespołów Kasabian i Stone Roses oraz projektu The Last Shadow Puppets.

Pojawili się już w programie Joolsa Hollanda, nagrywali sesje na żywo w Radio 2 i Radio 6 i mają w 2016 roku bardzo napięty harmonogram, obejmujący między innymi występy na 39 festiwalach!

Shure przeprowadza wywiad z gitarzystą zespołu Blossoms, Joshem Dewhurstem

Shure przeprowadza wywiad z managerem trasy zespołu Blossoms, Woolfiem, na temat ich ogromnego sukcesu

O produkcie KSM8:

Uwielbiam mikrofony KSM8. Mają bardzo ciepłą, wyrównaną charakterystykę i nie wymagają wiele korekcji.

Chris Pearce, inżynier nagłośnienia FOH zespołu Blossoms

O produkcie PSM 1000:

System PSM 1000 jest świetny. Cały zespół i ekipa techniczna korzystają z bezprzewodowych osobistych systemów monitoringu dousznego, więc potrzebowaliśmy czegoś, co by poradziło sobie ze wszystkimi potencjalnymi problemami.

PSM 1000 doskonale spełnia to zadanie. Z perspektywy technika, dzięki niemu mamy krystalicznie czysty dźwięk i dostęp do wszystkich miksów członków zespołów poprzez „tryb Cue”, więc gdy tylko pojawiają się jakieś problemy techniczne na scenie, możemy od razu je usłyszeć. Możemy również przeprowadzić cichą kontrolę jakości danej linii, a także mieć świetną komunikację z inżynierem nagłośnienia FOH, która jest bardzo pomocna, gdy każda sekunda ma ogromne znacznie, np. podczas festiwali. Nie ma zaników sygnału i przerw w łączności, kiedy poruszamy się po scenie i poza nią, czego doświadczaliśmy z naszym starym systemem. Zespół i technicy uwielbiają PSM 1000 – jest taki łatwy w użyciu!

Woolfie, manager trasy i technik gitarowy - Blossoms

O produkcie BETA 98AMP/C:

Beta 98AMP zapewnia znakomite brzmienie perkusji ze świetnym atakiem. Nie muszę już podbijać pasma 4-5 kHz na moim korektorze barwy, aby mieć taki atak, na jakim mi zależy.

Chris Pearce, inżynier nagłośnienia FOH zespołu Blossoms

O produkcie KSM313/NE:

Mam bardzo określone wymagania co do brzmienia mojej gitary, zarówno z perspektywy miksu front-of-house, jak i, co niezwykle ważne, osobistego monitoringu dousznego. Przeszedłem z używania różnych zestawów mikrofonów stereo na jedynie mikrofon wstęgowy KSM313...

W tym samym czasie doskonale odbiera on indywidualne brzmienie gitary i wzmacniacza bez żadnych strat lub zmieniania ich w jakikolwiek sposób. Zasadniczo pozwala mi on uzyskać brzmienie mojego zestawu DOKŁADNIE tak, jak tego oczekuję, jedynie z niewielkim jego miksem. Ten mikrofon brzmi niezwykle potężnie w wyjątkowo urzekający i równocześnie realistyczny sposób. Nie trzeba wspominać o jego bardzo estetycznym wyglądzie!

Josh Dewhurst, gitarzysta Blossoms

O produkcie KSM313/NE:

Najwyższej jakości mikrofon gitarowy jaki kiedykolwiek słyszałem. Działa jak dwa „normalne” mikrofony, a w rzeczywistości działa nawet lepiej. Wygląda też świetnie!

Woolfie, manager trasy i technik gitarowy - Blossoms

O produkcie KSM313/NE:

KSM313 jest niesamowity! Daje nam naprawdę pełne, ciepłe brzmienie, na którym nam zależy w przypadku gitary Josha!

Robi to, co stare mikrofony dynamiczne i pojemnościowe robiły razem. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem KSM313, natychmiast się w nim zakochałem!

Chris Pearce, akustyk FOH - Blossoms