Od światowych tras koncertowych, przez festiwale, występy jako support Katy Perry, aż do współpracy z wieloma artystami (szalone „To Ü” ze Skrillexem i Diplo z 2015 roku) oraz remiksów podbijających listy przebojów („You Know You Like It” w wersji DJ Snake’a, czyli jedna z najczęściej odtwarzanych piosenek wszech czasów), świat AlunaGeorge rozszerzył się w niespotykanej skali z przestrzeni małego londyńskiego studia, w którym zaczęli pracować w 2010 roku.

Ich debiutancki album „Body Music” zdobył uznanie wśród krytyków muzycznych za świeże podejście do muzyki i łączenie różnych gatunków, a także był nominowany do nagrody Brit Award.

Ich drugi album „I Remember” został wydany pod koniec 2016 roku przez Island Records w Wielkiej Brytanii i Interscope Records w USA.

O produkcie BETA 181:

Jestem pod ogromnym wrażeniem mikrofonów Beta 181. To najbardziej naturalnie brzmiące mikrofony pojemnościowe, jakie słyszałem w zastosowaniu overhead zestawu perkusyjnego, które zdecydowanie wnoszą dużo powietrza i życia do mojego miksu. Ponadto kompaktowa konstrukcja i możliwość wyboru kapsuł sprawiają, że mogę być naprawdę kreatywny w kwestii umiejscowienia mikrofonu w celu uzyskania różnych rezultatów.

Roger Geduld (inżynier dźwięku duetu AlunaGeorge)

O produkcie BETA 98AMP/C:

Shure Beta 98AMP/C to doskonały mikrofon do perkusji. Daje świetny naturalny dźwięk i bogatą odpowiedź w dolnym paśmie, a także znakomicie radzi sobie z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego. Ma solidną konstrukcję, a gęsia szyja ułatwia precyzyjne umiejscowienie. Pomysłowy zacisk pozwala na przymocowanie mikrofonu do instrumentu na wiele różnych sposobów. Używam go teraz na tom-tomach, werblu, a nawet jako mikrofon pod hi-hatem. Brzmi fantastycznie!

Roger Geduld (inżynier dźwięku duetu AlunaGeorge)