Eppingen / Niemcy,

Przewód z pilotem i mikrofonem ze złączem Lightning (RMCE-LTG) oraz przewód z pilotem i mikrofonem (RMCE)

Shure Incorporated ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch rozwiązań w zakresie akcesoriów audio dla klientów używających słuchawek dousznych Shure.

Nowy przewód Remote + Mic Lightning Accessory Cable (RMCE-LTG) posiada wbudowany (inline) najwyższej jakości konwerter DAC oraz stereofoniczny wzmacniacz słuchawkowy i jest przeznaczony do użycia z dowolnym urządzeniem iOS (iPhone, iPad, iPod) ze złączem Lightning®. Wykorzystując certyfikowany przez Apple moduł audio lightning, pilot z trzema przyciskami oraz mikrofon, Shure Remote + Mic Lightning Accessory Cable łączy zalety dźwięku cyfrowego i prostoty użytkowania w jednym z najlepszych rozwiązań w swojej klasie.

Ten przewód jest pierwszym i jedynym ze złączami MMCX, zapewniając cyfrową zgodność z iOS dla wszystkich słuchawek dousznych SE Sound Isolating z odłączanym przewodem. Specjalnie zaprojektowany przez inżynierów Shure, przewód ten oferuje niezrównaną klarowność dźwięku oraz wyjątkowy zakres dynamiki, umożliwiając korzystanie z dźwięku cyfrowego w ruchu.

„Wraz z dynamicznym rozwojem technologii związanych z mobilnym odsłuchem, Shure stale dąży do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości rozwiązań oraz narzędzi, których potrzebują do uzyskania najlepszej wydajności ze swojego sprzętu audio.” - powiedział Sean Sullivan, Starszy Menedżer Produktu w firmie Shure. „Nowy przewód Lightning Accessory stanowi doskonałe rozwiązanie dla cyfrowego audio iOS umożliwiając użytkownikom słuchawek dousznych Shure w maksymalnym stopniu korzystać z ich muzyki, w przypadku używania obecnych i przyszłych generacji urządzeń iOS, w których nie ma możliwości korzystania z gniazda słuchawkowego 3,5 mm.”

Shure przedstawił również nowy przewód Remote + Mic Accessory Cable (RMCE), który został zaprojektowany do użycia ze słuchawkami SE z odłączanym przewodem i urządzeniami Apple iOS ze złączem 3,5 mm TRRS. Ten przewód jest wyposażony w elegancki pilot z mikrofonem oraz trzema przyciskami, który umożliwia słuchaczowi wygodne sterowanie odtwarzaniem, głośnością oraz nawiązywanie / odbieranie połączeń telefonicznych.

„Przenośne audio to połączenie wydajności i wygody użytkowania. Użytkownicy smartfonów cały czas zmieniają obszar swojej aktywności ze słuchania muzyki na odbieranie wiadomości tekstowych, prowadzenie rozmów telefonicznych czy obecność w mediach społecznościowych. Nasze nowe przewody posiadają pilot oraz mikrofon, które pomagają użytkownikom słuchawek SE swobodnie poruszać się po wszystkich funkcjach dostępnych w urządzeniach iOS. To niezwykle przydatne akcesorium.” dodaje Sullivan.

Obydwa przewody współpracują z modelami: SE215, SE315, SE425, SE535 oraz SE846 i są odpowiedzią na oczekiwania mobilnych miłośników dźwięku, zapewniającą im bezproblemowe słuchanie muzyki w każdym miejscu. Przewód Remote + Mic Accessory Cable (RMCE) będzie dostarczany do odbiorców w lutym 2017, natomiast Remote + Mic Lightning Accessory Cable (RMCE-LTG) będzie dostępny wiosną tego roku.

Shure Europe jest spółką zależną, której właścicielem w całości jest Shure Incorporated. Znajdująca się w Eppingen w Niemczech regionalna centrala firmy Shure zajmuje się sprzedażą, marketingiem oraz wsparciem technicznym dla swoich dystrybutorów oraz partnerów biznesowych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

Firma Shure Incorporated (www.shure.com) została założona w 1925 roku i jest powszechnie uważana za światowego lidera w produkcji mikrofonów oraz elektronicznych urządzeń audio. Na przestrzeni minionych lat firma Shure zaprojektowała i wyprodukowała wiele najwyższej jakości profesjonalnych i konsumenckich urządzeń dźwiękowych, które stały się legendarnymi ze względu na swoją wydajność, niezawodność działania i ogólną wartość. Zróżnicowana oferta produktów Shure obejmuje światowej klasy mikrofony, mikrofonowe systemy bezprzewodowe, systemy osobistego odsłuchu dousznego, najwyżej oceniane wkładki gramofonowe, a także wielokrotnie nagradzane słuchawki nagłowne oraz douszne. Dzisiaj produkty Shure są pierwszym wyborem, wszędzie tam, gdzie doskonałe właściwości dźwięku są najważniejszym priorytetem.

Siedziba główna firmy Shure Incorporated znajduje się Niles, w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a ponad 30 zakładów produkcyjnych i regionalnych biur sprzedaży jest rozrzuconych na obszarze obu Ameryk, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji.