Eppingen / Niemcy,

Pakiet produktów oferuje zwiększoną liczbę kanałów, znakomitą wydajność w transmisji radiowej oraz rozszerzone funkcje automatycznego zarządzania częstotliwościami

Podczas wystawy Winter Namm Show 2017 w Anaheim firma Shure przedstawiła nowe produkty oraz akcesoria z rodziny GLX-D Advanced Digital Wireless. Będący najnowszym dodatkiem do uznanej linii GLX-D Digital Wireless, nowy cyfrowy system bezprzewodowy GLX-D Advance stanowi udoskonalony pakiet produktów, włączając w to GLX-D Advanced Frequency Manager, system odbiornika w obudowie standardu rack 19” oraz zdalne anteny oraz akcesoria. Niezależnie od tego, czy produkty GLX-D Advanced Digital Wireless będą zastosowane w salach koncertowych, obiektach przeznaczonych do organizacji różnych wydarzeń, w instytucjach edukacyjnych lub audytoriach, gdzie wymagana jest obecność wielu systemów bezprzewodowych, pozwolą one stworzyć najlepiej brzmiące i najłatwiejsze w zarządzaniu rozwiązanie transmisji bezprzewodowej.

GLX-D Advance stwarza możliwości wykorzystania znakomitych funkcji systemu GLX-D, włączając w to doskonały dźwięk cyfrowy, automatyczne zarządzanie częstotliwością transmisji, czy rozwiązaniem zasilania z użyciem inteligentnych akumulatorów. Użytkownicy systemu GLX-D Advance po jego rozbudowaniu o nowy Frequency Manager mogą bezproblemowo i pewnie korzystać z maksymalnie dziewięciu równocześnie działających systemów w typowych warunkach (11 kanałów w optymalnych warunkach).

Dzięki nowej konfiguracji z wykorzystaniem obudów rack 19", system GLX-D Advanced pozwala na połączenie maksymalnie sześciu odbiorników GLXD4R do GLX-D Advanced Frequency Manager za pośrednictwem portów RF. To rozwiązanie upraszcza konfigurację, a Frequency Manager automatycznie przypisuje optymalne częstotliwości transmisji dla wszystkich sześciu odbiorników wykorzystując opatentowaną metodę przesyłania danych za pośrednictwem istniejących w systemie przewodów RF. Łącząc dwie jednostki Frequency Manager ze sobą, możliwe jest użycie dodatkowych systemów montowanych w racku.

„GLX-D Advanced pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas oraz pieniądze przez dostępność sprzętu montowanego w obudowach rack oraz rozwiązań ładowania w jednym opakowaniu.” - powiedział Mike Nagel, Wireless Product Manager w firmie Shure. „W praktyce, w okresie życia jednego akumulatora, użytkownicy mogą zaoszczędzić do 2000 Euro, w porównaniu do kosztów typowych baterii. Zestawiając to z 16-godzinnym czasem jego pracy zapewnia to wyjątkową wartość użytkową.”

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat systemu GLX-D Advanced Digital Wireless zapraszamy do odwiedzenia stoiska Shure (Hala A, stoisko #6540) podczas wystawy NAMM Show 2017 lub strony internetowej www. shure.pl.

Firma Shure Incorporated (www.shure.com) została założona w 1925 roku i jest powszechnie uważana za światowego lidera w produkcji mikrofonów oraz elektronicznych urządzeń audio. Na przestrzeni minionych lat firma Shure zaprojektowała i wyprodukowała wiele najwyższej jakości profesjonalnych i konsumenckich urządzeń dźwiękowych, które stały się legendarnymi ze względu na swoją wydajność, niezawodność działania i ogólną wartość. Zróżnicowana oferta produktów Shure obejmuje światowej klasy mikrofony, mikrofonowe systemy bezprzewodowe, systemy osobistego odsłuchu dousznego, najwyżej oceniane wkładki gramofonowe, a także wielokrotnie nagradzane słuchawki nagłowne oraz douszne. Dzisiaj produkty Shure są pierwszym wyborem, wszędzie tam, gdzie doskonałe właściwości dźwięku są najważniejszym priorytetem.

Siedziba główna firmy Shure Incorporated znajduje się Niles, w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a ponad 30 zakładów produkcyjnych i regionalnych biur sprzedaży jest rozrzuconych na obszarze obu Ameryk, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji.