Eppingen / Niemcy,

Shure Incorporated przedstawił rozszerzony program partnerski, który zapewnia wyższy poziom integracji między przewodowymi a bezprzewodowymi systemami Shure oraz innymi wiodącymi na rynku rozwiązaniami sprzętowymi programowymi. Aktualnie firma Shure nawiązała bliską współpracę z firmami Cisco, Crestron, Polycom, Biamp, QSC, Symetrix, Yamaha, Audinate, Chief oraz innymi.

Program partnerski obejmuje zarówno dostarczanie informacji dla integratorów systemów w postaci przewodników etapu tworzenia instalacji i optymalizacji ustawień, które zapewniają optymalną wydajność, po wbudowane rozszerzenia, które zapewniają natywną kontrolę i integrację audio. Celem jest poinformowanie, że produkty takie jak Microflex® Advance™ oraz Microflex Wireless zostały przetestowane i są kompatybilne z popularnym sprzętem wykorzystywanym na końcowym etapie procesu produkcji. Skraca to czas instalacji i skonfigurowania sprzętu w przypadku integratorów oraz administratorów oraz usprawnia przepływ pracy związany z obsługą całego działającego systemu.

„Nie chodzi tylko o to, jak dobrze działają dane produkty, ale o to, jak dobrze te produkty współdziałają ze sobą.” - powiedział Chad Wiggins, Senior Category Director działu Networked Systems w firmie Shure. „Celem naszego programu partnerskiego jest wzmocnienie następujących aspektów funkcjonowania naszego sprzętu: możliwości połączeń, sterowania, personalizacji, pewności działania oraz wygody użytkowania. Nasz sukces rynkowy zależy bardziej niż kiedykolwiek od tego, jak łatwo korzysta się z produktów Shure z innymi markami oraz innymi typami produktów. Dlatego też tak ważne jest tworzenie relacji partnerskich z innymi firmami z branży multimedialnej, które odgrywają istotną rolę na rynku .”

Firma Shure Incorporated (www.shure.com) została założona w 1925 roku i jest powszechnie uważana za światowego lidera w produkcji mikrofonów oraz elektronicznych urządzeń audio. Na przestrzeni minionych lat firma Shure zaprojektowała i wyprodukowała wiele najwyższej jakości profesjonalnych i konsumenckich urządzeń dźwiękowych, które stały się legendarnymi ze względu na swoją wydajność, niezawodność działania i ogólną wartość. Zróżnicowana oferta produktów Shure obejmuje światowej klasy mikrofony, mikrofonowe systemy bezprzewodowe, systemy osobistego odsłuchu dousznego, najwyżej oceniane wkładki gramofonowe, a także wielokrotnie nagradzane słuchawki nagłowne oraz douszne. Dzisiaj produkty Shure są pierwszym wyborem, wszędzie tam, gdzie doskonałe właściwości dźwięku są najważniejszym priorytetem.

Siedziba główna firmy Shure Incorporated znajduje się Niles, w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a ponad 30 zakładów produkcyjnych i regionalnych biur sprzedaży jest rozrzuconych na obszarze obu Ameryk, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji.