Eppingen / Niemcy,

Firma Shure zwiększa dostępność i elastyczność swojej oferty w zakresie mikrofonu stołowego oferując dodatkowe kolory, kontrolkę LED oraz warianty charakterystyki kierunkowości

W dniu dzisiejszym podczas wystawy InfoComm 2017 w Orlando firma Shure ogłosiła rozszerzenie swojej linii niskoprofilowego mikrofonu powierzchniowego MX395. Dzięki najnowszemu rozszerzeniu tej linii użytkownicy mają teraz możliwość wyboru koloru mikrofonu (białego, aluminium lub czarnego), charakterystyki kierunkowości (kardioidalnej, wszechkierunkowej lub dwukierunkowej), a także obecności lub nie zintegrowanego dwukolorowego pierścienia LED. Podświetlany pierścień LED jest sterowany przez sygnały logiczne z automatycznego miksera lub systemu sterowania systemem w pomieszczeniu i pozwala na wskazania statusu wyciszenia mikrofonu.

MX395 jest idealnym mikrofonem stołowym w przypadku sytuacji, gdy minimalna widoczność sprzętu jest najwyższym priorytetem. Ten niezwykle dyskretny mikrofon powierzchniowy zapewnia wyjątkową jakość dźwięku przy równoczesnym zapewnieniu różnych wzorów biegunowych oraz dostępnych kolorów. Te mikrofony zapewniają doskonałe przechwytywanie dźwięku pozostając praktycznie niezauważalnymi, co sprawia, że są one znakomitym wyborem w przypadku sal konferencyjnych i spotkań. Rozszerzenie dostępnych wariantów w tej linii ma na celu zapewnienie użytkownikom zwiększonej elastyczności wyboru, zwłaszcza w odniesieniu do kolorów, opcji LED czy charakterystyki kierunkowości, szczególnie w przypadku indywidualnie aranżowanych instalacji stołowych.

Wszystkie warianty mikrofonów MX395 są już dostępne. W celu poznania szczegółowych informacji dotyczących mikrofonu MX395 oraz jego rozszerzonej oferty zapraszamy do odwiedzenia stoiska Shure (#5845) podczas InfoComm 2017.

Firma Shure Incorporated (www.shure.com) została założona w 1925 roku i jest powszechnie uważana za światowego lidera w produkcji mikrofonów oraz elektronicznych urządzeń audio. Na przestrzeni minionych lat firma Shure zaprojektowała i wyprodukowała wiele najwyższej jakości profesjonalnych i konsumenckich urządzeń dźwiękowych, które stały się legendarnymi ze względu na swoją wydajność, niezawodność działania i ogólną wartość. Zróżnicowana oferta produktów Shure obejmuje światowej klasy mikrofony, mikrofonowe systemy bezprzewodowe, systemy osobistego odsłuchu dousznego, najwyżej oceniane wkładki gramofonowe, a także wielokrotnie nagradzane słuchawki nagłowne oraz douszne. Dzisiaj produkty Shure są pierwszym wyborem, wszędzie tam, gdzie doskonałe właściwości dźwięku są najważniejszym priorytetem.

Siedziba główna firmy Shure Incorporated znajduje się Niles, w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a ponad 30 zakładów produkcyjnych i regionalnych biur sprzedaży jest rozrzuconych na obszarze obu Ameryk, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji.

Shure Europe jest spółką zależną, której właścicielem w całości jest Shure Incorporated. Znajdująca się w Eppingen w Niemczech regionalna centrala firmy Shure zajmuje się sprzedażą, marketingiem oraz wsparciem technicznym dla swoich dystrybutorów oraz partnerów biznesowych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.