Firma Shure w ramach strategicznego ukierunkowania się na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań na rynek konferencji i integracji audiowizualnych, z wielkim zaangażowaniem rozpoczęła współpracę z firmą Polycom, liderem w obszarze zintegrowanej komunikacji i współpracy (UC&C). Shure pracuje z Polycom SoundStructure, HDX, Group Series i Vortex Solutions w celu zapewnienia bezproblemowej współpracy mikrofonów bezprzewodowych z konferencyjnym sprzętem audiowizualnym firmy Polycom.

Rozwiązania Polycom Ready, w tym komputery osobiste, smartfony, nośniki danych, urządzenia sieciowe i programy są testowane pod kątem zgodności z produktami i aplikacjami Polycom. Gdy klienci widzą produkty opatrzone znakiem Polycom Ready, wiedzą, że współpracują one z wiodącą na świecie platformą zintegrowanej komunikacji i współpracy. Shure Microflex Wireless spełnia te standardy i posiada tytuł Polycom Ready.

Partnerzy technologiczni zobowiązują się do współpracy z firmą Polycom, aby zwiększyć zadowolenie klientów przez dodanie unikalnych wartości do oferowanych przez firmę Polycom produktów i rozwiązywanie wyzwań biznesowych klientów. Program partnerski Polycom Technology obejmuje partnerów technologicznych Polycom Foundation i partnerów technologicznych Polycom Premier, którzy zbudowali głębsze relacje z firmą Polycom i zobowiązali się do stałego partnerstwa, na które składają się takie działania, jak planowanie biznesowe, rozwój, dodatkowe testowanie rozwiązań i wspólne działania rynkowe. Shure jako partner technologiczny o statusie Polycom Premier współpracuje z firmą Polycom w celu opracowania unikatowych, zorientowanych na klienta rozwiązań, które wspólnie poszerzają portfolio Shure, Polycom i prawie 7000 członków sieci partnerów Polycom.

Członkowie sieci partnerskiej firmy Polycom wraz z Shure ulepszają i rozszerzają otwarte, oparte na standardach rozwiązania do rozmów wideo i wspólnie dostarczają najbardziej kompletne rozwiązania komunikacji zintegrowanej dostępne dla ponad 415 000 klientów firmy Polycom. Za pośrednictwem sieci partnerów Polycom dostawcy technologii, niezależni producenci oprogramowania, doradcy ds. rozwiązań, integratorzy, dostawcy usług i inni cenni partnerzy mogą z łatwością sprostać różnorodnym potrzebom dzisiejszych organizacji, które wykorzystują bezpośrednią współpracę wideo w celu zwiększenia produktywności, zaangażowania, optymalizacji czasu od powstania konceptu produktu do momentu wprowadzenia go na rynek i ciągłości działalności, jak również unikalne aplikacje w różnych branżach o strukturze pionowej.

Odwiedź www.polycom.com