Na przestrzeni naszej historii, sukces i reputacja marki Shure zostały określone przez nasze stałe zaangażowanie w uzyskiwanie Totalnej Jakości i widać to w każdym naszym produkcie. Dowiedz się o naszych produktach, filozofii firmy i innych aspektach naszej działalności.

Mówiąc prościej – mikrofony i elektronika audio są naszym życiem.

Nieważne, czy jesteś wielkim zwolennikiem marki Shure, czy też kupujesz produkty Shure pierwszy raz, jesteśmy pewni, że doświadczysz tego samego poziomu Totalnej Jakości, którą profesjonaliści audio doceniają przez ponad 90 lat.

 

Od 1925 roku muzycy oraz miłośnicy muzyki na całym świecie wybierają produkty Shure z przekonaniem, że otrzymują niezrównaną jakość dźwięku oraz znakomitą funkcjonalność.

Już od ponad czterdziestu lat model Shure SM58 jest najbardziej popularnym mikrofonem wokalowym na całym świecie, który ceni się za jego naturalne brzmienie oraz legendarną trwałość. Nasze mikrofony bezprzewodowe są synonimem innowacyjnych technologii oraz wyjątkowej niezawodności. A nasze wielokrotnie nagradzane słuchawki douszne na nowo zdefiniowały doświadczenia audio dla najbardziej wymagających słuchaczy.

Ale Shure to znacznie więcej niż sama jakość produktów. Naszą pasją jest kreowanie takich widowisk, w których publiczność jest w pełni zaangażowana, zelektryzowana i zainspirowana wydarzeniami – widowisk, które pozwalają kształtować bieg historii. Shure był w momencie, gdy Elvis Presley wszedł do Sun Studio i kiedy JFK zapowiedział, że człowiek wyląduje na Księżycu. W tym czasie byliśmy już na największych światowych scenach, od Live Earth po Gabinet Owalny.

Shure jest również zwolennikiem tworzenia rzeczy doskonałych. Pracujemy bez wytchnienia nad tym, aby nasze produkty były bez skazy i staramy się zapewnić najlepszą obsługę klientów w branży. W praktyce, we wszystkim co robimy, staramy się dostarczyć najlepsze doświadczenia audio – ponieważ jest to prawdziwa miara legendarnego działania.

2:39
Shure - Sound Extraordinary

Sound is our business. Good sound is fine for some people. But at Shure, we’re only interested in delivering sound experiences that immerse and insp…

Możesz śpiewać, Możesz mówić. Możesz grać.
Pomożemy Ci wzmocnić Twój dźwięk lub go nagrać.

Od mikrofonów przez wkładki gramofonowe do urządzeń bezprzewodowych – oferujemy produkty, które pozwolą Ci określić swoje brzmienie. Sprawy sprzętu audio odsuwamy zupełnie na dalszy plan. Tak więc możesz całkowicie skupić się na swojej muzyce.

Długa i wielowątkowa historia pokazuje, że mikrofony Shure wytrzymały test czasu. Nasze mikrofony są kamieniem węgielnym brzmienia scenicznego i studiów nagrań, zaczynając od światowej sławy modeli SM57 oraz SM58, a kończąc na najwyższej jakości mikrofonach studyjnych z serii KSM.

Gdziekolwiek dźwięk jest wzmacniany lub nagrywany – Shure tam jest.

Rock and roll. Podium prezydenta. Hip-hop oraz gospel. Stacje TV. Country and western. Łączność służb publicznych. Jazz oraz blues. Mównica kaznodziejów. Widowiska. Zespoły garażowe. Pokaż nam, co chcesz nagłośnić, a my to zrobimy.

Minęło już ponad dziesięć lat od momentu, gdy Shure odciął przewody. Teraz praktycznie na każdej scenie, gdziekolwiek się ona znajduje, można zobaczyć systemy bezprzewodowe Shure. Czy jest to szkolna sala gimnastyczna, świątynia, pobliski bar, sala koncertowa czy stadion, można liczyć na to, że Shure już tam jest.

Prezenterzy oraz wykonawcy kochają wolność i swobodę, jaką zapewnia technologia bezprzewodowa. Śpiewając lub mówiąc, nagłaśniając wokal czy instrumenty, przenosimy dźwięki i niezawodność naszych mikrofonów w świat łączności bezprzewodowej.

Do jakiego stopnia godny zaufania? Gdy awaria nie jest opcją, nasz system UHF jest skutecznym rozwiązaniem i to nieważne, czy jest to doroczny finał Grammy® Awards, wręczenie Oskarów, trasa koncertowa światowej sławy artysty czy transmisja radiowa lub telewizyjna. I to jeszcze nie wszystko. Nasze systemy bezprzewodowe są oferowane w wielu różnych wariantach. Bez najmniejszych problemów mogą z nich korzystać zarówno zaprawieni w bojach weterani, jak również początkujący wykonawcy.

Ochrona słuchu. Osobista kontrola. Poręczność. Znakomita jakość brzmieniowa. Mobilność. Rodzina urządzeń Shure PSM do osobistego odsłuchu dousznego jest niezwykle silną konkurencją dla monitorów podłogowych. Za każdym razem podczas występu zapewnia ona prosty sposób uzyskania najlepszych rezultatów. Ogromna rzesza współczesnych muzyków ma pełną świadomość, jak wysoki komfort, a co się z tym wiąże również jakość wykonania, zapewnia dobre słyszenie siebie oraz innych wykonawców na scenie. Przewodowo lub bezprzewodowo, nie ma nic lepszego niż ochrona i kontrola, którą możesz dysponować korzystając z systemów PSM – nowego standardu scenicznego.

Gdy wkroczyliśmy w świat komunikacji bezprzewodowej, nasz wzrok skierowaliśmy na cyfrowe audio. Wykroczyliśmy poza nasze klasyczne przenośne miksery i przedwzmacniacze i weszliśmy na obszar procesorów audio, które zapewniają nowe możliwości kreowania brzmienia i zapewnienia jego najwyższej jakości. Od zautomatyzowanych funkcji miksowania oraz kontroli sprzężeń zwrotnych do narzędzi umożliwiających realizację transmisji w terenie i cyfrowe przetwarzanie sygnałów audio – na tym polu Shure oferuje wiele innowacyjnych produktów.

Żaden gramofon lub para gramofonów nie jest kompletna bez wkładek gramofonowych Shure. Klasyczne modele takie jak M44-7 są wyborem mistrzów świata turntablistów oraz DJ-ów stylu scratch. Wszystkie kartridże Shure wykorzystują naszą opatentowaną, lekką i cechującą się wysokim poziomem wyjściowym konstrukcję układu magnetycznego. Dzięki wysokiej dokładności ruchu w rowku kartridże Shure są bardzo delikatne dla unikalnych płyt winylowych. Posiadają one igłę zrobioną z polerowanego naturalnego diamentu, który gwarantuje precyzyjne i bardzo muzyczne śledzenie ścieżki.

Od nagradzanych słuchawek dousznych Sound Isolating, przez stereofoniczne słuchawki urządzeń mobilnych po profesjonalne słuchawki przeznaczone dla DJ-ów oraz do pracy w studiach nagrań – to wszystko oferuje Shure. Wszystkie konsumenckie produkty audio Shure są oparte na profesjonalnych rozwiązaniach i zaprojektowane w taki sposób, aby uzyskać najwyższy poziom doznań słuchowych przy korzystaniu z odtwarzaczy MP3, telefonów komórkowych czy systemów dźwiękowych.